miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Verta Dėmesio / Alkoholis, narkotikai, tabakas
Autorius Žinutė
Admin
Administracija
# Atsiuntė: 12 Gruodžio 2012 13:11 - Redagavo: Admin
Atsakyti 

Profesoriaus V. Ždanovo paskaita apie tai, kokias baisias pasekmes sukelia alkoholis ir tabakas, kaip jie veikia žmogų, šeimą, visuomenę.

Vladimiras Ždanovas – alkoholis, narkotikai, tabakas 1

Vladimiras Ždanovas – alkoholis, narkotikai, tabakas 2

Vladimiras Ždanovas – alkoholis, narkotikai, tabakas 3

Vladimiras Ždanovas – alkoholis, narkotikai, tabakas 4

Vladimiras Ždanovas – alkoholis, narkotikai, tabakas 5

Meilės ir Šviesos

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 14 Gruodžio 2012 16:00
Atsakyti 

Ar man vienam nerodo video?

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 14 Gruodžio 2012 18:13 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 

Man rodo

Geri video.

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Howrealisreal
Narys
# Atsiuntė: 27 Gegužės 2014 15:46
Atsakyti 

Nesuprantu RU. Bet čia užsiregsitruoti kilo idėja dėl to kad tas gnosis apima daug religijų, ( IR AŠ APIE NARKOTIKUS NORIU KALBĖT) Psichodeliniai narkotikai keliavo tūkstančius metų, per daug religijų, nemanau, kad jų atmetimas siekiant sąmoningumo yra gerai. Aš tikiu, kad su tinkamu savo proto ir kūno paruošimu tu suvartojęs tarkym (magic mushrooms) gali save pakelti į kitus lygius, aišku prieš valgant apgalvoji ką tu nori iš to tripo pasiimti ir kokius klausimus atsisakyti. Ir šiaip logiškai mąstant jei medalis turi dvi puses tai vienoj pusėj psichodliliniai narkotikai kažkuo yra geri žmogui. O blogoji pusė tai kaip ir žmonės kurie juos vartoja dėl vartojimo, o ne dėl spiritual exxpierence

Kai bėgu ar plaukiu mėginu savo kūną spaust taip, kad jis mirtų. Jei tai įvyktų tai būtų mano proto pergalė prieš mano kūną. ( Smagu man taip ;)

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 27 Gegužės 2014 22:30
Atsakyti 

Tie video su LT subtitrais.

Ludwig Van Beethoven

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 28 Gegužės 2014 09:57
Atsakyti 

Ar zoles rukymas trukdo samoningai sapnuoti?

Meilės ir Šviesos

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 28 Gegužės 2014 13:10
Atsakyti 

Autorius: Lion Of Judah
Many people throughout the many years in this forum and even at our public Gnostic classrooms have come and tried to convince us to ingest Ayahuasca and other similar plants in order - they say- "to walk the path of the revolution of the consciousness." Yet, our answer has always been the following: We do not want our consciousness to be controlled by the elementals of nature but to control the elementals of nature with our consciousness!

People are free to put whatever they want into their organism, nonetheless, for the path of the revolution of our consciousness, we only ingest the Holy Christic Eucharist as our beloved Master Samael Aun Weor personally instructed us, and that is all.

So, if you like Ayahusca, drink it, that is your business; but do not deceptively force others to drink it, because that is violence against nature!

Psychedelia: This term must be translated as this: psyche = "soul"; delia = "drug."

Specifically, we will state: psychedelia is the antithesis of meditation. The inferno of drugs is within the interior of the planetary organism on which we live, under the very epidermis of the terrestrial crust.

Hallucinatory mushrooms, L.S.D., pills, marijuana, etc., [Ayahuasca] evidently intensify the vibratory capacity of the subjective powers, but it is clear that they could never originate the awakening of the consciousness.

Psychedelic drugs fundamentally alter the sexual genes and this is already scientifically demonstrated. The birth of monstrous children is evidence of the sequence of such negative, genetic mutations.

Meditation and psychedelia are incompatible, opposite, and antagonistic. They can never be mixed. - Samael Aun Weor

http://gnosticteachings.org/forum/what-are-your-th oughts-on-ayahuasca.html

Ludwig Van Beethoven

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.