miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Bendra Diskusija / Mirtis
Autorius Žinutė
turbo777
Narys
# Atsiuntė: 28 Rugpjūčio 2012 22:20
Atsakyti 


Sveiki, ar kada esate susimąste apie mirtį, kas bus po jos? Nes vien pagalvojus, kad kažkada tiesiog pradingsi, viskas pabaiga... važiuoja stogas. Nebelieka prasmės egzistuoti, nes bet kuriuo atveju taves nebeliks anksčiau ar vėliau. Tokios mintys mane apstojo paskutiniu metu, nezinau dar anksti galvoti apie mirti, bet nuo tokiu minčiu nebegaliu normaliai gyventi.


___________________

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 28 Rugpjūčio 2012 22:54 - Redagavo: FXFX
Atsakyti 


Sveikas,

Anglų kalba rekomenduoju paskaitas:

Death


Autorius: Samael Aun Weor
Iš gimimo fenomeno galime sužinoti labai mažai, tačiau iš mirties galime sužinoti viską.



___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 29 Rugpjūčio 2012 06:50 - Redagavo: Gizbar
Atsakyti 


Pamenu, kai man buvo 14 metų iš knygyno gavau Šopenhauerio knygą Parerga ir Paralipomena, pradėjau ją skaityti. Knygoje buvo pateikta mintis, kad po mirties nieko nebus. Ankščiau tokios mintis man į galvą neateidavo, bet tuomet kai sužinojau tas labai mane sukrėtė. Negalėjau miegoti naktimis, visaip vydavau šią mintį šalin, dienos metu pagalvojus apie tai stigdavo oro, buvau didžiuliame sielvarte. Niekaip negalėjau susitaikyti su tuo, ši mintis persekiodavo visur kur bebūčiau. Būdavo akimirkos, kai džiaugdavausi gyvenimu apie nieką negalvodamas ir staiga šaudavo į galva minėta mintis, kuri apversdavo viską aukštyn kojomis. Aš nežinodavau, kada ji baigsis ir kada prasidės. Kada baigsis su ja atėjusi baimė, sielvartas. Galvojau dėl to nusižudyti. Galiausiai iškamuotas šios minties, kad "po mirties nieko nėra" radau jėgų jai pasipriešinti ir pasakiau sau: negali taip būti, jog čia viskas baigiasi, turi būti kažkas daugiau. Tuomet po kažkiek laiko prasidėjo religiniai ieškojimai. Atsirado tekstai, kuriuose kalbama apie pomirtinį gyvenimą, apie kitus pasaulius, Dievą. Atsirado malda.
Iš tikro netikinčiam taip ir yra, jog po mirties nieko nebus, tik didžiulė kančia, antroji mirtis po kurios nebeliks sąmoningumo. Jie nesuvoks kas jie yra. Todėl būtina pabudinti sąmonę. Tai tik programa, kuri mano kad po mirties nieko nebus, labai sunki, varginanti programa - kurią ištrynus atsiranda tikėjimas.
Tai išbandymas. Išbandymai pateikiami ne tik aukštesniuosiuose pasauliuose, bet ir kasdieniame gyvenime. Atsimink kaip rašė Mokytojas,

Autorius: Samael Aun Weor

Mes turime išmokti išgauti geriausia iš mūsų blogiausių sunkumų. Blogiausi sunkumai mums pateikia geriausias galimybes. Mes turime išmokti šypsotis, kuomet susiduriame su sunkumais. TAI YRA ĮSTATYMAS.

Tie, kurie suklumpa priešais egzistencijos sunkumų skausmą, negali pergalingai įveikti žemės testo.

Kandidatas AUKŠTESNIUOSE PASAULIUOSE mato save tarp dviejų DIDŽIULIŲ KALNŲ, kurie pavojingai užsidarinėja. Jeigu kandidatas šaukia iš siaubo, jis sugrįžta į fizinį kūną, be pasisekimo. Jeigu jis ramus, jis pergalingas ir yra priimamas į VAIKŲ RŪMUS su didžiule švente, bei didžiule laime.



___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 12 Spalio 2012 19:40
Atsakyti 


Mirtis ir Budos Vėrinys


___________________

Meilės ir Šviesos

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by open source forum script miniBB™ © 2001-2024
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 2
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 242 [20 Balandžio 2021 06:31]
Svečiai - 242 / Nariai - 0