miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Sapnų Joga / Apie sąmonės pabudinimą
Autorius Žinutė
Admin
Administracija
# Atsiuntė: 5 Lapkričio 2007 15:12 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Autorius: Samael Aun Weor
Daugelis žmonių yra užimti, stengdamiesi sužinoti daugelį ezoterinių dalykų, tačiau jie niekados nesistengia pabudinti savo sąmonės. Jei žmonės turėtų valios pabusti čia ir dabar, tada jie akimirksniu galėtų sužinoti visa tai, kas jiems dabar yra mįslės. Kaip tik todėl ir egzistuoja skepticizmas, nes skeptiškas yra ignoruojantis, o ignorancija yra miegančios sąmonės pasekmė.


Tai - ypatingai svarbus teiginys. Kaip Jėzus pasakė: „kas turi ausis, tesiklauso!"

Klausimas yra atsakymas!!!


___________________

Meilės ir Šviesos

astronaut
Narys
# Atsiuntė: 8 Lapkričio 2007 14:59 - Redagavo: astronaut
Atsakyti 


"Jei žmonės turėtų valios pabusti čia ir dabar, tada jie akimirksniu galėtų sužinoti visa tai, kas jiems dabar yra mįslės."

Taip tai neabejotinai isprestu dauguma musu problemu.O is kur gauti tos valios stiprybes?
Pastebejau gnostikai labai daznai kalba apie tai kokios gelezines valios reikia norint kanors pasiekti, bet kazkaip nepastebejau ,kad kur butu kalbama apie tai kaip ja isvystyti, sustiprinti.

"Kaip tik todėl ir egzistuoja skepticizmas, nes skeptiškas yra ignoruojantis, o ignorancija yra miegančios sąmonės pasekmė."

Siaip dar skeptikas skeptikui nelygu.


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 10 Lapkričio 2007 22:22 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Meditacija padeda.Thelema – Valios Stiprybė

Taip pat: Runos Dorn ir Thorn (Thurisaz)


___________________

Meilės ir Šviesos

zmogus

# Atsiuntė: 22 Lapkričio 2007 21:30 - Redagavo: zmogus
Atsakyti zmogus

# Atsiuntė: 24 Lapkričio 2007 10:28
Atsakyti 


Norėjau paklausti ar dažnai tenka sapnuoti sapnus su pabūdusia sąmone? Ar yra jau pasiekta kokių nors rezultatų, o galbūt atsiradę pašalinių poveikių?


Klausiu todėl, kad randu jūsų puslapyje labai daug teorijos ir gan nemažai praktikų: kaip ką daryti. Tačiau forume kol kas neradau, kad kas nors ką nors jau būtų pasiekęs. Atrodo kad čia esantis žmonės nuoširdžiai domisi tuo ką rašo, galbūt karts nuo karto ką nors praktikuoja, tačiau vis dar stovi vietoj tikėdamiesi dangiškojo tėvo ir motinos malonės.

lygtis

# Atsiuntė: 24 Lapkričio 2007 14:33 - Redagavo: lygtis
Atsakyti 


to astronaut:

"iš kur gauti tos valios stiprybės?"

Gnostikų instruktoriai iš gnosticteachings.org savo lekcijose mini, jog kiekvieną dieną mums būtų labai naudinga paskaityti, tiksliau, pastudijuoti kokią nors Mokytojo Samaelio knygą (pvz., "Revoliucinę psichologiją" ar "Dialektikos revoliuciją"). Atidžiai skaitaint, tiesiog jaučiasi aukštos vibracijos ir pamažu ateina įkvėpimas. O įkvėpimas, man rodos, tiesiogiai įtakoja valios stiprybę, atsiranda vidinis postūmis eiti ir kažką daryti. Yra ir kitų būdų įkvėpimui sukelti, pvz., pastudijuoti kokių nors didžių Mokytojų gyvenimus. Taip pat klausant pačias lekcijas iš gnosticradio, atsiranda noras su savimi dirbti, aišku, lekcijos anglų kalba, kaip ir Samelio knygos .

to zmogus:

"Klausiu todėl, kad randu jūsų puslapyje labai daug teorijos ir gan nemažai praktikų: kaip ką daryti. Tačiau forume kol kas neradau, kad kas nors ką nors jau būtų pasiekęs. Atrodo kad čia esantis žmonės nuoširdžiai domisi tuo ką rašo, galbūt karts nuo karto ką nors praktikuoja, tačiau vis dar stovi vietoj tikėdamiesi dangiškojo tėvo ir motinos malonės"

tam pačiam gnosticteachings.org yra forumas, ten, man rodos, yra gnostikų instruktorių, kurie tikrai yra realiai kažko pasiekę ;), jei zmogui reikia įrodymų, ar gnostinės praktikos veikia.

Šiaip dažnai cituojami Jėzaus žodžiai: "vienas iš tūkstančio" man irgi patinka...

P.s. išorinė tyla galėtų būti priskirta irgi prie praktikų, nes ji tikrai įtakoja vidinės tylos praktikavimą. Kuo daugiau vienos, tuo daugiau kitos (iš asmeninės patirties)

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 24 Lapkričio 2007 17:56 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Matai čia visa esmė yra ne pasiekimai ar kažkokių tai potyrių gausa, ne gyrimasis ir nepasakojimas apie savo asmenines patirtis visiems. Darbas su savimi, visas šis kelias yra tik kiekvieno asmeninis reikalas, tai, kas vyksta to individo sąmonėje ar psichikoje, nėra skirta kitiems, tai yra tik jo pačio vidinio vystymosi raida.

Dažnai psichologiniai agregatai ar defektai mumyse nori pasigirti ir papasakoti apie mūsų pasiekimus, tačiau tai nėra sąmonė, tai - ego, kurie nori gerai atrodyti ir būti atitinkamai gerbiami... Sąmonei nereikia jokios viešumos, jokių pagyrimų ar noro pasirodyti prieš kitus. Jei žmogus, turėdamas šias Gnosis žinias, naudoja jas tam, kad pasiektų kažkokių tai egoistiškų savo tikslų, tai rezultatas tam žmogui galiausiai bus liūdnas. Tikri gnostikai yra tie, kurie nesivaiko tokių tikslų, kurie tesiekia susijungti su savo Esybe, siekia padėti visoms kenčiančioms būtybėms, siekia pasiaukoti (t.y. sąmoningai pasiaukoti) dėl kitų, bet kokia kaina.

Kuo rimčiau dirbi su savimi, tuo daugiau turėsi sąmoningų patyrimų Rezultatai, pasinaudojus minimomis gnostikų praktikomis, tikrai yra realūs, šios žinios neša ypatingą energiją ir jėgą. Atsidavus tam visa širdimi ir siela rezultatai yra stulbinantys. O pašalinis poveikis kyla tik iš žmogaus turimų ego, tai yra didelė problema ir didžiulis trukdis Kelyje. Tačiau viską galimą pakeisti, įveikti ir pasiekti savo užsibrėžtą tikslą. Tik nereikia tikėtis, kad tai įvyks akimirksniu ir savaime, tai - ilgas ir sudėtingas kelias, reikalaujantis geležinės valios.


___________________

Meilės ir Šviesos

zmogus

# Atsiuntė: 24 Lapkričio 2007 19:55
Atsakyti 


Autorius: Admin
Tik nereikia tikėtis, kad tai įvyks akimirksniu ir savaime, tai - ilgas ir sudėtingas kelias, reikalaujantis geležinės valios.


Tai jau tikrai, ypač žinant, kad kelių metų triusas gali nueit niekais per vieną neatsakingą "silpnumo" akimirką.

Suprantu, kad girtis ir rašyt apie savo pasiekymus yra tuščias reikalas. Tačiau pasigendų pačių praktikuojančių klausimų bei patarimų kaip elgtis vienoj ar kitoj situacijoj.

Nors gal to ir nereikia. Žmogus pats turi prasiskint sau kelia pro apaugusias proto ir iliuzijų džiungles.

Dekui už atsakymą.

Gerda
Narys
# Atsiuntė: 30 Birželio 2009 20:37
Atsakyti 


Sveiki, pastejau, kad visi nubudimai yra susiję, tačiau ( mano atveju ) negatyviąją prasme. Nesuprantu kodėl taip atsitinka, kodėl nubundu tik tuomet kai fiziskai esu be galo pavargus, kai būnu (nuo nuovargio ) susierzinusi ir pradedu abejoti nubudimais, kai atrodo jog esu tuščia, kai užsidarau nuo bet kokių jausmų.....tuomet nubundu , patiriu ekstaze...praeina nemažai laiko kol patirta teigiama energija (nežinau kaip tai pavadinti ) išblėsta...taip viskas karojasi kaip užburtame rate, kai tikrai trokštu nubusti tai neįvykta, tačiau tai nutinka priešingu atveju , kai visiškai pasiduodu...


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 1 Liepos 2009 08:34 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Troškimas kažkokio rezultato matyt stabdo natūraliai vykstančius procesus. Tą ir aš pastebėjau, jei labai kažką norėsi patirti, nieko neišeis. O atsipalaidavus, nusimetus nuo pečių visus materialius rūpesčius, nieko nesitikint, daug didesnė tikimybė, jog meditacija (ar kas kita) daug geriau pavyks.

Kažkaip man tai asocijuojasi su ego „sunkumu", kuris traukia prie žemės ir neleidžia sielai kilti link dangaus. Kasdieniai žmonių troškimai sielą spaudžia prie žemės, lyg uždeda jai ant pečių sunkią naštą. Į galvą ateina Dieviškosios Komedijos scena iš Skaistyklos, kur Dantė pateko į terasą, kurioje kentėjo gobšuoliai. Jei gerai pamenu, tai jie visi buvo suguldyti ant žemės ir negalėjo niekaip atsikelti. Tai yra gražus simbolis, rodantis prisirišimą prie turtų ir kitų žemiškų dalykų, kurie lenkia tokius asmenis prie žemės.

Išsivadavimas nuo troškimų, rezultato nesiekimas, o tiesiog atsipalaidavimas, žemiškų dalykų nustūmimas į šoną yra gera pradžia einant Keliu.

Kai nieko tu nesitikėsi...


___________________

Meilės ir Šviesos

precursor
Narys
# Atsiuntė: 28 Gegužės 2010 11:26
Atsakyti 


Kaip Jums sekasi būdinti savo sąmone sapnuose?
Ar vėsus, drėgni orai, kaip šiandien, tam turi kokią nors tiesioginę įtaką?


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 28 Gegužės 2010 12:45
Atsakyti 


Nuo tokių orų tik, kad labiau miegoti norisi. Kas nelygu dabar esančiai mėnulio pilnačiai ;)


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

edas
Narys
# Atsiuntė: 16 Liepos 2010 21:09
Atsakyti 


na nzn kaip cia su tais samoningais prabudimai bet zodziu as tai taip pereinu isamoninga sapnavima geriausei kai jau biski bent pora val pamiegu atsikeliu nueinu i toleta atsiguliu ir mazdaug 10 15min atsipalaidaves paguliu kol pajauciu kad jau po biski snustu tada susikaupiu viduje tarsi tampu lb demesingas sutelkiu demesi bet i nieka nekreipiu demesio tiesio pns kaip stengiuosi buti lb rimtas susikaupes bet apie nk konkrecei nesistenkti galvoti tiesiok toliau miegoti susitelkus i rimtuma ir mazdaug po 20s pradedu jausti kaip kunas tarsi vibruoja ir pradeda spenkti ausyse tada suprantu kad kunas jau suparalizuotas miego paralyziaus pas kurios neveike miego paralysius skaitomi lunatikais ir vaiksioja per sapnus tai va zodziu kai tik pajauciu kad jau spenge ausyse pradedu po biski keltis ir atsikeliu bet jau neistikruju bet sapne kadangi taip viskas tikroviskai atrodo kad tikrai atsikeliau pradedu stenktis paskraidyti arba pro uzkimsta nosi kvepuoti jai pavyksta tada jau pilnai isitikinu kad sapnuoju


___________________

000000

edas
Narys
# Atsiuntė: 16 Liepos 2010 21:30
Atsakyti 


o seip norejau paklausti gal kas zinot kieg gilei galima panerti i ta buvi kai spenge ausyse ir pns jai nesikeliu ir toliau vis palaikau susikaupima ir rimtuma tai pastebiu kad atsiranda visokie vaizdinei ir garsai zinau kad ta busena yra vadinama transo busena net yra transo muzika kuri butent toke muzika garsai kad sukele sy demesio sutelkima jau nesamoningai asku ta muzika nei tokia grazi kaip pop ar pns tik daug visokiu kartais nevisai ritmingu garsu bet ja galim klausyti kas nori lavinti miego susitelkimui i rimtuma nes rimtis tai samone bet norejau paklausti kiek gilei galima nueiti i transa ir kas buna nes as kuo giliau neriu tai tuo lb man spenge ausyse pradeda kanos lb skaudeti tai tiesiok tada keliuosi i sapna bet gal kas esat nueje i gulu transa istvere ta spengima ir skausmus ir kas tada vyksta toliau? parasykit dekui


___________________

000000

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 17 Liepos 2010 19:32
Atsakyti 


Cia tie garsai, vibracijos, "transas" prasideda būtent tada, kai fizinis kūnas jau ruošiasi užmigti, o astralas atsiskirti. Tiesiog, kada tie jausmai tampa labai stiprūs, tereikia kilti iš kūno. Šaunu, kad jums taip lengvai tai pavyksta. Sėkmės ;)


___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

edas
Narys
# Atsiuntė: 18 Liepos 2010 00:09
Atsakyti 


m... na nevisad taip lengvai na dekui uz atsakyma, jai pavyktu mintim iskilti tai gal nebegriuvinesiu ir galva nesisuks nes kai taip atsikeliu i sapna tai toks tarsi apsimiegojas jauciuosi taip gal 10s atrodo kaip is gyliausio miego atsikeles o istikruju kaip tik i miega nueinu keista bet idomu


___________________

000000

FXFX
Narys

# Atsiuntė: 18 Liepos 2010 14:45
Atsakyti 


Tai, kad ne mintim reikia kilti, o realiai keltis. Pradėk nuo galvos, o poto jau visa kita atsiskirs. Tik daryk tai iš leto.
___________________

Aš nustversiu likimą už gerklės, jis niekada manęs pilnai neįveiks. -
Ludwig Van Beethoven

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 10 Balandžio 2012 15:56 - Redagavo: Gizbar
Atsakyti 


Medituojant į savo draugę, mačiau tokį regėjimą: ji išeina iš parduotuvės, o jei iš paskos dvi šmėklos, vaiduokliai, tarsi jos draugės. Ji nerūpestingai sako joms: galite jau eiti. Bet jos jai nepaklūsta, bet draugė to nepastebi.
Man šitas vaizdas įstrigo ilgam ir nemanau, kad ką nors padariau, jog tos šmėklos ją paliktų ramybėje. Tai pirmas matymas susijęs su drauge. Jis tarsi apibūdina mūsų santykius. Kaip tas šmėklas atbaidyti?
Gyvename ne rojuje, aplinkui daugybė pseudoezoterikų, taip pat ezoterikų megėjų. Egzistuoja ir tam tikri ratai, kuriuose susitinkame kalbama, praktikuojama. Ar reiktų konkretaus mano draugės išsižadėjimo tų draugijų, ar galiu kažkaip apsaugoti ją iš savo pusės, pabudinti jos sąmonę?


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 10 Balandžio 2012 18:34 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Tokios patirtys turi prasmę tik tam žmogui, kuris jas mato, kadangi tai bus susiję konkrečiai su jo gyvenimu. Pamatyti yra vienas dalykas, toliau seka intuityvus suvokimas meditacijos metu. Protu aiškinti patirtis yra labai nepatartina Kartais reikia ilgų metų kol supranti vieną ar kitą matytą dalyką. Kartais viskas išsidėsto tarsi magiškai, ir tu mintyse sušunki: „Štai ką tai reiškia!"

Savo sąmonę gali pabudinti tik tos sąmonės šeimininkas, kas gi būtų jei Antanas budintų Petro sąmonę


___________________

Meilės ir Šviesos

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 11 Balandžio 2012 11:13 - Redagavo: Gizbar
Atsakyti 


Taip, bet ar neegzistuoja objektyvūs dalykai? Turiu omenyje, jeigu aš moku tam tikrą dalyką, jeigu esu pabudinęs sąmonę tam tikrame lygmenyje, aš galiu kitam parodyti kaip tai padaryti. Tarkim, aš suvokiu esmę ir būtinumą, kodėl vyras turi būti su moterimi, o ne vyras su vyru, ir moteris su moterimi. Jeigu visiškai pabudinu tam tikrą infraregioną, pvz savo sąmonę įkalintą Limbo, ar tuomet negaliu pabudinti kito žmogaus sąmonės? Manau, kad tai įmanoma padaryti. Ir tai mes darome bendraudami su žmogumi, taip pat dirbdami astrale. Juk tą darė ir mokytojas Samael Aun Weor, pvz. atvertė Belzebubą. Ačiū.


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 11 Balandžio 2012 18:05
Atsakyti 


Tai čia du skirtingi dalykai. Vienas dalykas yra padėti kitam ir suteikti išmintį, o visai kitas - ar tas žmogus dirbs su savim ir pritaikys tai praktikoje.


___________________

Meilės ir Šviesos

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 14 Balandžio 2012 10:02 - Redagavo: Gizbar
Atsakyti 


Taip, Jūs, teisus. Tačiau panagrinėkim konkrečius pavyzdžius.
Mokytojo Samael Aun Weor knygoje Okultinė Medicina ir Praktinė Magija pateikiama praktika apie augalus, medžius. Minima, jog medituojant į juos galima susišnekėti su augalo elementalu, kiekvienas augalas gydo tam tikrus susirgimus. Mokytojas Samael Aun Weor pataria, jog susišnekėjus su elementalu jį galima nusiųsti, kad jis gydytų pasirinktą žmogų. Vadinasi 'pacientui' nereikia nieko pačiam daryti, 'dirbti'.
Kitas pavyzdys, yra mokytojo Samael Aun Weor knygoje Ugningoji Rožė pateikiama praktika, ceremonija su Cucurbita pepo, lietuviškai moliūgu, kuri sukelia atgaila masėms. 'Jona atsisėdo po moliūgu ir visi Ninevės žmonės atgailavo. Jie nusimetė savo apsiaustus, apsivilko ašutinę ir paskelbė pasniką.'


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 15 Balandžio 2012 10:28
Atsakyti 


Tai ir vėl yra skirtingi dalykai. Galbūt mums labai norėtųsi, kad tiesiog imtume ir pabudintume kitų sąmonę, tačiau taip šitai nevyksta. Gydymas ar poveikis kitai būtybei nėra jos sąmonės budinimas. Tai gali padėti, stumtelėti pirmyn, bet tai nereiškia, kad kažkas atliks visą darbą už patį individą.
Autorius: Keturioliktasis Dalai Lama
Aš negaliu ištraukti kieno nors iš pragaro realybės ir nunešti juos į nirvaną. Samsaros palikimas, nirvanos ar Budos sąmonės pasiekimas, priklauso tik nuo jūsų pačių pastangų. Jūs negalite niekuo pasikliauti – nei Guru, nei Buda, nei Bodhisatvomis.___________________

Meilės ir Šviesos

Gizbar
Narys

# Atsiuntė: 16 Balandžio 2012 13:03
Atsakyti 


Taip, labai norėtųsi. Bet yra kaip yra, ačiū.


___________________

Templi ommun hominun pacis abbas.
May all beings be happy.

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by web forum software miniBB™ © 2001-2020
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 200 [17 Spalio 2019 02:50]
Svečiai - 200 / Nariai - 0