miniBB: free php bulletin board and forum softwareminiBB: free php bulletin board and forum software 
 - Forumas - Atsakyti - Statistika - Registracija - Paieška - Narių sąrašas
www.gnosis.lt bendruomenė / Sapnų Joga / Ar būtina praktikuot astralines projekcijas?
. 1 . 2 . >>
Autorius Žinutė
lygtis

# Atsiuntė: 25 Balandžio 2007 21:07 - Redagavo: lygtis
Atsakyti 


Sveiki,

per tuos kelis metus, kai pradėjau domėtis astralinėm kelionėm, o kartu ir gnosticizmu, kažkaip pradėjo kilti abejonės ir kartu klausimas: ar būtina jas praktikuoti, jeigu dieną ir taip stengiamasi save stebėti, nepamiršti, kur esame, ir pan. To rezultatas kaip ir automatiškai turėtų būti nubudimas sapne. Tai va, įdomu būtų sužinot, ką jūs manot apie tai.

Tiesą sakant, nesinori jų atskirai praktikuoti dar dėl to, kad tai netaptų dar vienu troškimu, kuris niekur toliau ir nenuveda. Nors iš kitos pusės, tie patyrimai turėtų būti įkvėpimas dienos praktikoms. Žodžiu, atsirado tokių prieštaravimų - gal kas nors turit vaistą nuo jų?

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 27 Balandžio 2007 15:00 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Sąmonės pabudinimui reikia ne tik savęs stebėjimo ir atsiminimo fiziniame pasaulyje, bet daug daugiau. Savęs stebėjimas yra labai gerai, Esybės atminimas irgi, tačiau reikia stebėti, kaip mes stebime save. Lengva yra užmigti stebint ir atsimenant save, to mes galime visai nepastebėti, čia ir prasideda sunkumai... Dažnai, dienos metu, mes stebime save, bet tas stebėjimas yra prislopintas stebėjimas, šis dalykas neturi virsti kažkuo nesąmoningu, dabartinė mūsų psichloginė būsena krečia pokštus su mumis vidury baltos dienos. Visur reikalinga sąmonė, todėl stebint ir atmenant save, visada reikia milžiniškų pastangų, kad išliktume čia ir dabar, kad tai netaptų ego-proto dar vienu užmaskuotu žaidimu. Reikėtų vis sustoti, paklausti savęs, nusiraminti, įsiklausyti, prisminti Esybę, Dieviškąjį Tėvą, Motiną. Ar mes kažkur bėgame stebėdami save? Ar mes užsivedame dirbdami kažokį tai darbą, ar viduje kyla kažkokia įtampa, ne ramybė, disharmonija, t.t? Jei taip, tada reikia sustoti, lėtai viską apmąstyti, nusiraminti ir stebėti, kaip mes stebime save.

Iš patirties žinau, kad savęs stebėjimas dienos metu negarantuoja sąmoninigų astralinių potyrių miegant. Reikalingos didžiulės pastangos ir dienos, ir nakties metu. Kaip Samael sako, reikia būti akyliems, kaip žvalgai karo metu. Reikia budėti ir dieną, ir naktį, jei mes norime pabudinti savo sąmonę vidiniuose pasauliuose. Dar reikalinga koncentracija ir meditacija, tai yra neatsiejami dalykai, kurie turėtų eiti visi kartu. Jei mes nedėsime pastangų atsibusti sapne ar tiesiog sąmoningai palikti fizinį kūna prieš užmiegant, tai ir neįvyks savaime. Kodėl? Todėl, kad mūsų negatyvioji pusė mus stabdys, žmonės tiesiog instinkytviai krinta kaip negyvi, vos tik nuėją miegoti. Tai yra kaip ir maža dvasinė mirtis kiekvieną dieną, kur vakare mes dvasiškai visiškai mirštame, o ryte atgimstame. Žinoma, atgimstame tik tiek, kiek leidžia mūsų įkalinta Esmė. Reikia kovoti prieš savo pačio negatyvią psichologinę pusę ir dėti labai daug pastangų, jei mes norime atsibusti sapne. Kas atsitinka, bandant išlikti sąmoningam, nuėjus į lovą? Nuovargis, tinginystė kažką daryti, ego gundymas apsiversti ant kito šono ir saldžiai užmigti; tada labai galima pajausti valios trūkumą nesustoti išlaikant koncentraciją ir siekį tęsti pradėtą darbą. Tačiau jei žmogus randa savyje pakankamai jėgų nugalėti visa tai, jis galiausiai pasiekia pergalę, pabudimai darosi vis dažnesni, patirtys vis skaidresnės. Bet vėlgi, to negalima apleisti, žmonės klumpa ir keliasi, klysta ir mokosi, o tiesa yra ta, kad praktika atveria kelią; negalima apleisti pradėto darbo, kitaip įgūdžiai atrofuojasi ir mes prarandame įgūdžius.

Jei mes dirbsime tik fiziniame pasaulyje, mus labai lengva bus suklaidinti, mes neturėsime tiesioginių patirčių vidiniuose pasauliuose. Čia visai nereikia galvoti, nereikia leisti protui samprotauti, tereikia pasiduoti vidinei ramybei ir praktikuojant, tiesa pati pasieks mus iš vidaus. Galima visai nieko nežinoti, nebūti išprususiam, bet galima pažinti tiesą, galimą suvokti didžiąją realybę. Tai nėra pasiekiama pasikliaunant protu, intelektu, tai pasiekiama pabudinus sąmonę vidiniuose pasauliuose ir pažinus patį save...

Autorius: Samael Aun Weor
Mes, gnostikai, teigiame, kad tik pats Kūrėjas save pažįsta; mums reikia apleisti samprotavimą ir intelektą, kad galėtume pasiekti sąjungą su Kūrėju. Mūsų Protas turėtų būti kaip vaiko, kad galėtume pasiekti sąjungą su Kūrėju. Mums reikalinga seksualinė magija, kad galėtume įžengti į Edeną.

Mums reikia išmokti, kaip perkelti save į astralinį kūną, kad galėtume pasikalbėti su Slaptuoju, mums reikia studijuoti prie Mokytojo kojų. Pradedantieji turėtų užmigti kviesdamiesi Viešpatį Jehovą, melsdamiesi jam, kad jis perkeltų juos į jų astralinį kūną; tokiu būdu Viešpats Jehova padės jiems palikti jų kūnus. Studentas turi bandyti atsikelti apimtas snaudulio. „Padėkite patys sau, kad mes galėtume jums padėti". Jehova visada mums padeda, taigi padėkime patys sau.___________________

Meilės ir Šviesos

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 29 Balandžio 2007 16:32
Atsakyti 


Autorius: Gnosis instruktorius
Mes kuriame karmą visokiais savanaudiškais poelgiais. Kaip jau sakėme, Adomo ir Ievos pasakojimas yra alegorija mums, apie mus; jų problemos prasidėjo, žmonijos visos problemos prasidėjo tada, kai mes, kažko norėdami, pradėjome elgtis vedami troškimo.

Taigi pirmas dalykas, kurį mes turime suvokti, yra tai, jog mes psichologiškai miegame. Ar jūs vis dar sąmoningai suprantate savo kūną? Ar jums pilnai pavyko išlaikyti tą sąmoningumą, nei akimirką neišsiblaškant? Ne? Tada jūs patys galite tai pamatyti: mums patiems labai sunku būti sąmoningiems. Mes nesame ypatingai sąmoningi. Mes turime pripažinti, kad mes nekreipiame dėmesio.

Iš ten, iš to matymo taško, jog mes nematome, tada tampa įmanoma keistis. Tada tampa įmanoma pamatyti tiesą.___________________

Meilės ir Šviesos

sefas
Narys
# Atsiuntė: 11 Rugsėjo 2007 23:44
Atsakyti 


labai laukiu kada galesiu iseiti i astrala samonongai,bet noro neuztenka,o pastangu mazai idedu.sunku buti ir islikti visa laika samoningu,kada aplinkui tiek rupesciu.as netgi galvoju ar tai imanoma?darbas,poilsis,miegas?
mano samoninguma vis pasiglemzia gyvenimo rutina,arba neturiu valios?
na laikas parodys,bet gal kas galetu duoti patarimu kajp galima iseiti greiciau i astrala samoningai?
is anksto aciu.


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 12 Rugsėjo 2007 09:29 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Viskas yra įmanoma, tik iškyla klausimas, kiek mes įdėsime tam savo pastangų. Gyvenimas, sistema negailestingai įtraukia ir jei mes nesugebėsime tam pasipriešinti, pasekmes bus liūdnos. Žinoma pats gyvenimas nėra nei blogas, nei geras, jis tiesiog yra; žmonių psichika, protas ir jausminis intelektas kuria ypatingai neigiamą atmosferą mūsų visuomenėje. Ir visa tai vyksta todėl, kad mes esame atsiskyrę nuo Dvasios, nuo savo Dvasios/Esybės. To pasekmė yra protas, kuris yra atskirtas nuo Dvasios. Terminas "žmogus" (angliškai - Human) yra kilęs iš sanskrito kalbos žodžių "Hu" (kas reiškia Dvasią) ir "manas" (kas lietuviškai reikštų gebėjimą mąstyti). Tikras žmogus yra tas, kurio protas yra visiškai atsidavęs, pavaldus Dvasiai.

Mūsų visuomenėje protas yra pavaldus tik pats sau, ego. To atspindys yra mus supanti visuomenė, kuri išaukština neigiamus dalykus ir stengiasi užmigdyti paskutinią neįkalintą žmonių sąmonę. Taigi visa neigiamybė iš vidaus yra išspinduliuojama yra aplinką, kurioje mes gyvename. Tai ir yra visur minimas antikristas, tai yra neigiama mūsų psichikos, intelekto ir proto išraiška.

Siekiant išsilaisvinti, rekia daug ką paaukoti, dauk ką palikti, daug ko atsisakyti. Tokie, kokie mes esame dabar, mes negalime niekur eiti. Mums reikalinga radikali transformacija viduje. Dažnai mums atrodo, kad situacija yra be išeities, tačiau išeitis visada yra, tereikia gerai viską apmąstyti ir suvokti. Mes nesame fiziniai kūnai, kuriems būtinai reikalingi fizinio pasaulio žaisliukai, mes esame kibirkštys, kurios trokšta laisvės... O laisvė nesuderinama su ego, su prisirišimu, su mūsų troškimais ir ydomis. Tada belieka tik vienas klausimas, ar aš tikrai esu pasiruošęs keistis ir keisti savo pačio gyvenimą radikaliai??? Tiesos nereikia toli ieškoti, ji jūsų viduje, širdyje. Klausykite širdies balso...

Autorius: Samael Aun Weor
Paimkime savo valios kardą ir sutrupinkime visas sąsajas su pasauliu, ir ryžtingai, aukštai iškelta galva, pradėkime baisų mūšį dėl Išsilaisvinimo, kadangi mes žinome, jog išsigelbėjimas yra žmogaus viduje.

Ženkite pirmyn nugalėtojai!!! Į mūšį, kariai!!!"Naudingos nuorodos:

Astralinių Kelionių Patyrimas
Kursas: Sapnų Joga


___________________

Meilės ir Šviesos

sefas
Narys
# Atsiuntė: 12 Rugsėjo 2007 20:45
Atsakyti 


admin-idomu butu suzinoti ar keliauji astralu?ir ka ten galima pamatyti?suzinoti?ar smarkiai pasikeicia zmogus daznai lankydamasis astrale?


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 18 Rugsėjo 2007 21:56 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Astralinėje plotmėje žmonės lankosi miegodami kiekvieną naktį, tai gana skiriasi nuo sąmoningo keliavimo. Jei sąmonė miega, tai abejoju ar ten lankydamasis žmogus pasikeis, ar jis budins savo sąmonę. Esmė yra sąmoningai palikti fizinį kūną ir gauti tikrųjų žinių, o tai yra labai sudėtinga padaryti. Sudėtinga, nes ego yra išgraibstę mūsų sąmonę.

Kiti žmonės gali daug ką sakyti, tačiau tai nebus nieko verta, jei jis pats to nešbandys ir nepatikrins. Taip, ten viskas kitaip, taip, ten daug visko yra, ir gero, ir blogo. Jei širdyje jauti tylų vidinio Kūrėjo šaukšmą sugrįžti, tada dėk visas pastangas, pasitelk geležinę valią, ir galiausiai pastangos nenueis veltui. Tiesa suras kelią į širdį, Esybė parodys kelią. Juk viskas vyksta pagal mūsų širdies nuopelnus, jei esame verti - mums atsivers tikrasis kelias. Tada aukštesniuosiuose pasauliuose mes galėsime pasikalbėti su savo Esybe, angelais.


___________________

Meilės ir Šviesos

phi
Narys
# Atsiuntė: 19 Rugsėjo 2007 21:46
Atsakyti 


Žmonės daug kalba apie sąmonės pabudinimą, apie patyrimus astralinėje plotmėje ir t.t., sugaišta nemažai laiko domėdamiesi tais dalykais.

Tai nėra gnosis, o kažkokia proto prostitucija, anaiptol, užkertanti kelią greitam, pelnytam (atkakliu darbu) tų dalykų patyrimui.

Seniai jau būčiau spjovęs į visus gnosis mokymus, jei pačioje jų pradinėje fazėje nebūčiau nubudinęs sąmonės ten. Deja, tai neįvyko spontaniškai, nes esu, kaip ir dauguma, paprastas, eilinis, giliai miegantis žmogelis. Tai kainavo daug nemigo nakčių. Atkaklus tikslo siekimas prisilaikant mokymų instrukcijų neišvengiamai atnešė rezultatų - tuomet sužibo manasis GNOSIS.

Jau keli metai mane supa daugelis žmonių, kurie vienaip ar kitaip įsivaizduoja tai, kas per daiktas tas sąmonės nubudinimas. Jie kaip papūgos mintinai kažką kartoja, su kažkuo sutinka, kažką neigia. Ir kuo daugiau jie protauja, argumentuoja, kuo daugiau jie (kaip jiems atrodo) artėja prie tiesos apie tai, kas ten su žmogumi nutinka, iš tikro tuo labiau jie tolsta nuo tos tiesos - nes jiems tiesa yra jų asmeninis GNOSIS, kurio jiems protu nepavyksta pasiekti.

Sąmonei nulis sveikų ar protas išmanys/įvardins tai, ką ji patiria vienoje ar kitoje būsenoje. Jos nuo to tik mažiau - kuo daugiau protas kišis į sąmonės daržą, tuo tos sąmonės liks mažiau, mažiau galimybių jai laisvai pasireikšti.

Tad neleiskime protui temdyti/misti ta šviesa, kuri geba mus ištraukti iš gilaus miego ir suteikti neikainojamus patyrimus. Pirmyn į darbą!


___________________

With the death the death is killed

Vile
Narys
# Atsiuntė: 3 Vasario 2008 20:22
Atsakyti 


sveiki, phi sako, kad daugelio patirtis nieko nera vertair ivairios astralinio isejimo technikos yra proto prostitucija? Bet juk bet kokios meditacijos ir senoviniai ritualai vedaprie tos pacios busenos, Pries perskaitydama jusu "ASTARLINE PROJEKCIJA" domejausi ir bandziau kitas technikas ir skaiciau, kad si dalykas turi ir neigiama puse. O kaip zinoti kokia technika pasirinkti?


___________________

phi
Narys
# Atsiuntė: 4 Vasario 2008 18:02
Atsakyti 


Na gerai, sutinku, kad nesidominciam gnosis mokslu, turbut labiau nei sunku suprasti ka savo postu norejo pasakyti phi

Ta rodo pastaroji interpretacija, jog phi kalbejo apie daugelio bevercia patirti ir technikas.

Tai, kad zmones daug kalba apie tuos dalykus ir daug jais domisi nereiskia, kad daugeliu atveju zmones patiria tuos dalykus.

Todel phi ir pabrezia butinuma atsiriboti nuo tu dalyku patyrima uzgniauzianciu veiksniu ir susikoncentruoti i darba.

Nuomones, samprotavimai, palyginimai ir t.t. - bet kuriuo atveju cia nepasitarnauja, nesvarbu, ar Jus gnostiku technikas naudosite ar kieno nors kitas.

O kaip zinoti kokia technika pasirinkti? Bet kuria, kuri efektyviausiai nuramins Jusu prota. Koncentracija i ka tik norit - vaizdus, mantras ar dar ka nors pasitarnaus issekinti prota bet kuriuo atveju. Imkites kuo paprastenes ir aiskesnes technikos, nereikalaujancios imantraus intelektualaus jos paaiskinimo.


___________________

With the death the death is killed

zmogus

# Atsiuntė: 21 Kovo 2008 09:54
Atsakyti 


Autorius: phi
O kaip zinoti kokia technika pasirinkti? Bet kuria, kuri efektyviausiai nuramins Jusu prota. Koncentracija i ka tik norit - vaizdus, mantras ar dar ka nors pasitarnaus issekinti prota bet kuriuo atveju. Imkites kuo paprastenes ir aiskesnes technikos, nereikalaujancios imantraus intelektualaus jos paaiskinimo.


Norejai pasakyt, kad mantros, koncentravimasis i koki nors vaizdini(kad ir i sirdi) tik isekina prota? Bet ar tai nepadeda isjungti vidini dialoga ir tiesiogiai iseit is kuno?

Niekas
Narys
# Atsiuntė: 7 Balandžio 2008 23:23
Atsakyti 


Autorius: phi
Seniai jau būčiau spjovęs į visus gnosis mokymus, jei pačioje jų pradinėje fazėje nebūčiau nubudinęs sąmonės ten. Deja, tai neįvyko spontaniškai, nes esu, kaip ir dauguma, paprastas, eilinis, giliai miegantis žmogelis. Tai kainavo daug nemigo nakčių. Atkaklus tikslo siekimas prisilaikant mokymų instrukcijų neišvengiamai atnešė rezultatų - tuomet sužibo manasis GNOSIS.

Jau keli metai mane supa daugelis žmonių, kurie vienaip ar kitaip įsivaizduoja tai, kas per daiktas tas sąmonės nubudinimas. Jie kaip papūgos mintinai kažką kartoja, su kažkuo sutinka, kažką neigia. Ir kuo daugiau jie protauja, argumentuoja, kuo daugiau jie (kaip jiems atrodo) artėja prie tiesos apie tai, kas ten su žmogumi nutinka, iš tikro tuo labiau jie tolsta nuo tos tiesos - nes jiems tiesa yra jų asmeninis GNOSIS, kurio jiems protu nepavyksta pasiekti.


Kirtai man per galva situo postu ;). Pilnai su tavim sutinku, bet vien to neuztenka. Anywayz ykvepe mane tavo zodziai, laikas imti jauty uz ragu ;)

cya there.


___________________

zmogus

# Atsiuntė: 10 Balandžio 2008 20:47
Atsakyti 


Nu tu duodi - nieko nesakau. Tik paklaust noriu: ar jau paemei ta jauti ir kaip sekas imt?

Niekas
Narys
# Atsiuntė: 12 Balandžio 2008 14:16 - Redagavo: Niekas
Atsakyti 


Hahah... jautis ne katinas

Bet paimsiu ;) no worries


___________________

zmogus

# Atsiuntė: 12 Balandžio 2008 19:52
Atsakyti 


O katinų ten pasisaugok. Yra tokių tamsių būtybių panašių į juos. Gan nemalonios ir geriau neturėt reikalų..

firekiler
Narys
# Atsiuntė: 8 Gegužės 2008 13:39
Atsakyti 


jau metus bandau atlikti astraline kelione, taciau niekaip neiseina, jauciu ta nesvarumo busena(ja kartais jauciu net kai nesistengiu atlikti astralines keliones, tiesiog skaitant knyga, ar masina vaziuojant jauciu kad esu kazkur kitur, taciau kazka pamatyti, ar skraidyti niekaip nepavyksta...:sad o sapnuose daznai skaidau, tik deja nesamoningai, gal galetumet patart kad pavyktu? gal ir jums tai yra nutike?


___________________

Memento mori

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 9 Gegužės 2008 20:05 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Autorius: Samael Aun Weor
Egzistuoja daug mokinių, kurie nors ir žinodami mūsų technikas astraliniai projekcijai atlikti, vis tiek neišmoko valingai to daryti. Šių studentų nesėkmė yra ta, jog jie jau prarado astralinio kūno galias; tokie studentai neturi kitos išeities, kaip tik pasinerti į meditacijos discipliną – taip jie atgaus savo prarastas galias.___________________

Meilės ir Šviesos

susidomejas
Narys
# Atsiuntė: 10 Gegužės 2008 00:58
Atsakyti 


O dėl ko prarandamos astralinio kūno galios? aš tik žinau, kad jei esi narkomanas, tai kitame gyvenime negalėsi išeit į astralą


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 10 Gegužės 2008 08:40
Atsakyti 


Gamta suteikia žmogui daug įvairių funkcijų, tačiau jei "žmogus" jų ilgai nenaudoja, tai šie įgūdžiai atrofuojasi. Realiai manau, kad tai vyksta dėl psichikos ir fizinio kūno degradacijos. Žmonių sąmonė vis labiau užmiega, nors tai jau ir tęsiasi tūkstančius metų; toliau žmonės vis labiau atrofuoja savo fizinio kūno endokrininės sistemos liaukas, kurios labai artimai yra susiję su čakromis ir įvairiomis vidinėmis galiomis. Pvz., kankorėžinė liauka yra susijusi su lytinėmis liaukomis ir jei seksualinė energija nėra transmutuojama, tai tiesiogiai veikia smegenis ir konkrečiai kankorėžinę liauką. Bendra viso to pasekmė yra vidinių pojūčių ar galių praradimas.


___________________

Meilės ir Šviesos

firekiler
Narys
# Atsiuntė: 12 Gegužės 2008 14:38
Atsakyti 


Tai jei daugiau mediduosiu gali pavykti? reiks pabandyti


___________________

Memento mori

Vilija
Narys
# Atsiuntė: 19 Balandžio 2009 21:52
Atsakyti 


As tai kartais susapnuoju samoningai,keista buna,gali reguliuot ivykius sapne,nors ir sunkokai ,ir buvo karta ta butybe kaip katinas uzpuolus,labai baisu buvo.labai noretusi dazniau taip samoningai sapnuot,bet siaip nezinau kokia to prasme realiai.gal kas zino?


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 20 Balandžio 2009 17:43
Atsakyti 


Ar šis gyvenimas yra realus ar tai tik sapnas? Geras klausimas, ar ne? Ar šis fizinis pasaulis yra viskas, o gal už jo slypi kai kas daug svarbesnio? Kodėl aš čia esu? Nejau gyvenimas taip ir praeis, o kas toliau?

Studijuok šį kursą: Sapnų Joga


___________________

Meilės ir Šviesos

dzAh
Narys
# Atsiuntė: 20 Liepos 2009 21:48
Atsakyti 


Admin, kaip jūs manote. Kodėl sapne save matome fiziniame kūne? Juk astralinis tai nėra fizinis.


___________________

A white ship with sails set on a peaceful ocean, over which the full moon is throwing a silvery light...

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 21 Liepos 2009 21:21
Atsakyti 


Sapnuose save matome savo astraliniame kūne, ne fiziniame.


___________________

Meilės ir Šviesos

dzAh
Narys
# Atsiuntė: 22 Liepos 2009 13:26
Atsakyti 


Buvau prieš porą naktų supratęs, kad sapnuoju. Kūnas atrodė kaip fizinis.


___________________

A white ship with sails set on a peaceful ocean, over which the full moon is throwing a silvery light...

precursor
Narys
# Atsiuntė: 23 Liepos 2009 15:53
Atsakyti 


Autorius: dzAh
Buvau prieš porą naktų supratęs, kad sapnuoju. Kūnas atrodė kaip fizinis.

Tai kuom čia dėtas astralas ir astralinis kūnas? Sapnas nuo sapnavimo skiriasi, nors ir vienam ir kitam gali suvokt jog sapnuoji. Sapne visada save matai tokį kokį įsivaizduoji arba tokį kokį esi įpratęs matyt. Nematau tavo klausime prasmės.


___________________

Žmogų nuodija ne tai kas patenką į jį pro burną, o tai kas iš jo pro ją išeina, - Jėzus.

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 23 Liepos 2009 19:48 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Kad nekiltų tokių klausimų, siūlau dirbti ir patiems išmokti pažvelgti į astralinį pasaulį. Teorija yra sausa šaka, geriau pačiam tai patirti ir suvokti. Teorija atbukins protą ir intelektą, verčiau griebkitės praktikų ir realių patirčių, nes kas yra patirtinai suvokta, tas giliai įsispaudžia į sąmonę.


___________________

Meilės ir Šviesos

Gerda
Narys
# Atsiuntė: 24 Liepos 2009 16:20
Atsakyti 


Kodel pirmieji astraliniai patyrimai taip greitai išnyksta is atminties, išblanksta panašiai kaip sapnai?


___________________

Admin
Administracija
# Atsiuntė: 24 Liepos 2009 17:31 - Redagavo: Admin
Atsakyti 


Ne tik pirmieji, tai priklauso nuo sąmonės. Kuo daugiau dirbi ir kuo daugiau pabudini sąmonės, tuo lengviau prisimeni astralines keliones. Taip pat svarbi yra sąmonės būsena dienos metu, jei žmogus svaigsta, vaikšto susitapatinęs su pasauliu nemiegodamas, tai ir prisiminti jam tokius dalykus bus labai sunku, kadangi tokie dalykai tik dar labiau įkalina sąmonę iliuzijose.


___________________

Meilės ir Šviesos

Gerda
Narys
# Atsiuntė: 24 Liepos 2009 18:51
Atsakyti 


Jei atvirai, tai nelabai suprantu ką reiškia susitapatinti su pasauliu ... užsimiršti , svajoti , kažko siekti ?


___________________

. 1 . 2 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Color Picker 
:) ;) :up: :down: :lol: :confused :cool: :sad: :shame: :smirk: :tongue: ... Išjungti šypsenas

» Vardas  » Slaptažodis 
Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, arba užsiregistruokite.
 

Powered by bulletin board software miniBB™ © 2001-2019
Šiuo metu prisijungę: Svečiai - 1
Nariai - 0
Daugiausiai vartotojų buvo: 200 [17 Spalio 2019 02:50]
Svečiai - 200 / Nariai - 0